Kancelaria
Zgodnie z łacińską paremią "ius est ars boni et aequi" prawo jest sztuką zastosowania tego co dobre i sprawiedliwe.

Nasze kancelarie świadczą kompleksowe usługi ze wszystkich dziedzin prawa na terenie całego kraju.
Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy.
Prowadzimy wszelkie sprawy: spadkowe, o podział majątku, rozwodowe, o ustalenie praw rodzicielskich, opieki nad dzieckiem, alimentów, karne, wykroczeń, administracyjne, gospodarcze itp.
Posiadana wiedza i doświadczenie najlepszych prawników są gwarancją skutecznego wsparcia licznych klientów.
Współpraca może mieć charakter jednorazowy lub trwały w oparciu o abonament.
W ramach abonamentu realizujemy stałe wsparcie prawnicze poprzez: konsultacje, świadczenie usług prawniczych, dostęp do kreatora pism, windykację itp.
Pracujemy według standardów, które gwarantują porządek i terminowość wykonywanych zadań. Przestrzegamy zasad etyki oraz tajemnicy radcy prawnego i adwokata.
Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, starając się zrozumieć jego potrzeby i sprostać oczekiwaniom.
Wspieramy i uczestniczymy w negocjacjach, rozmowach handlowych, służymy pomocą w wyjaśnianiu skomplikowanych procedur i zagadnień ...

Zapewniamy wiarygodną, profesjonalną, skuteczną obsługę prawniczą. 

Nie zwlekaj. Powierz swoją sprawę najlepszyn ekspertom w dziedzinie prawa już dziś.

SZUKAJ W DOLNYM MENU   "SKRÓTY":
/ Unieważnienie kredytu we frankach - pomoc frankowiczom / Skuteczny sprzeciw od sądowego nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym / Zwrot środków z polisolokaty / Zwrot Ubezpieczenia Niskiego Wkładu Własnego / Upadłość konsumencka / Upadłość przedsiębiorcy / Porady prawne online /

Kontakt z nami  

Zgodnie z art. 24 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.), informujemy, iż Państwa dane osobowe są zbierane w celu bieżącej obsługi Klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym. Administratorem danych osobowych jest GOCAL Dariusz Gocał z siedzibą w Jędrzejowie (28-300) przy ul. 11 Listopada 45. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Wypełnienie formularza i jego wysłanie jest dobrowolne oraz oznacza zgodę na przetworzenie danych zgodnie z powyższymi warunkami.