Mediacja
pozasądowa / sądowa

Mediacja, to postępowanie prawne, proces dobrowolny, poufny przebiegający według określonych zasad w obecności mediatora, który ma na celu doprowadzenie do rozwiązania sporu. Mediator jest osobą bezstronną.
Kancelaria Gocal prowadzi wszelkiego rodzaju mediacje, w postępowaniach administracyjnych, cywilnych, karnych.
W przypadku mediacji sądowych strony postępowania mają szansę wspólnie "napisać sobie wyrok", gdyż protokół z mediacji wraz z wypracowanym porozumieniem są przekazywane do Sądu, gdzie po zatwierdzeniu w obrocie prawnym takie porozumienie ma moc wyroku. To rozwiązanie jest znacznie szybsze i tańsze od zwyczajnego postępowania sądowego.
Mediatorzy pracujący w zespole Naszej kancelarii cechują się wysoką skutecznością. Są wpisani na listy stałych mediatorów sądowych, Sądów Okręgowych.
Kontakt z nami  

Zgodnie z art. 24 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.), informujemy, iż Państwa dane osobowe są zbierane w celu bieżącej obsługi Klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym. Administratorem danych osobowych jest GOCAL Dariusz Gocał z siedzibą w Jędrzejowie (28-300) przy ul. 11 Listopada 45. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Wypełnienie formularza i jego wysłanie jest dobrowolne oraz oznacza zgodę na przetworzenie danych zgodnie z powyższymi warunkami.