Odszkodowanie
Świadczenia powypadkowe

Jeśli ubezpieczyciel odmówił Tobie wypłaty odszkodowania, zwróć się do Nas o pomoc. Mamy bardzo duże doświadczenie w odzyskiwaniu właściwej wysokość świadczeń odszkodowawczych. U Nas poszkodowani korzystają z usług najlepszych ekspertów. Reprezentujemy klienta na wszystkich szczeblach postępowania odszkodowawczego, łącznie z postępowaniem sądowym.
Z naszego doświadczenia wynika, że praktycznie każdy kto stara się o odszkodowanie lub zadośćuczynienie powinien zabiegać o przekazanie Nam sprawy do prowadzenia, ponieważ jest bardzo duża różnica pomiędzy kwotą odszkodowania jaką płacą Towarzystwa Ubezpieczeniowe, a świadczeniami jakie uzyskujemy dla naszych klientów.
Jesteśmy tak pewni naszej wysokiej skuteczności, że od etektów wykonanej pracy uzależniamy nasze wynagrodzenie, które stanowi wartość procentową z wysokości środków jakie uzyska klient za naszym pośrednictwem. 

Opisz nam swoją sprawę. Bezpłatnie ją przeanalizujemy.
Formularz zgłoszeniowy Miałeś/aś wypadek? Straciłeś/aś bliską osobę w wypadku?
Towarzystwo ubezpieczeniowe nie chce wypłacić odszkodowania?
Zostało wypłacone odszkodowanie - prawdopodobnie jest zaniżone.
Skorzystaj z profesjonalnej pomocy, która w konsekwencji jest zawsze dla Ciebie opłacalna :

 

Zgodnie z art. 24 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.), informujemy, iż Państwa dane osobowe są zbierane w celu bieżącej obsługi Klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym. Wyłącznym administratorem danych osobowych jest GOCAL Dariusz Gocał z siedzibą w Jędrzejowie (28-300) przy ul. 11 Listopada 45. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo wglądu do treści swoich danych, aktualizowania oraz ich poprawiania. Wypełnienie formularza i jego wysłanie jest dobrowolne oraz oznacza zgodę na przetworzenie danych zgodnie z powyższymi warunkami.